Inczédy György Szakközépiskola és Szakiskola

Inczédy György Szakközépiskola és Szakiskola, Nyíregyháza
  • Cím: 4400 Nyíregyháza, Árok u. 53.

Inczédy György Szakközépiskola és Szakiskola, Nyíregyháza

A szobák négyágyasak, alapterületük 17 m2. Vizesblokk, és tanulószoba található minden szinten. Kollégiumunk Inczédy Györgyről, városunk egykori polgármesteréről kapta nevét. Saját iskolánk tanulói mellett több városi középfokú iskola diákjainak elhelyezését is biztosítja. A kollégium vonzáskörzete Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye. Helyrajzilag Nyíregyházán az Árok út 53. szám alatt található.

Inczédy György Szakközépiskola és Szakiskola, Nyíregyháza

A jelenlegi kollégiumot 1974. október 30-án avatták 300 fős férőhellyel, most is ezzel a létszámmal működik, és az iskola részeként funkcionál. A szobák 4 ágyasak, alapterületük 17 m2. Vizesblokk, és tanulószoba található minden szinten.Kollégiumunk Inczédy Györgyről, városunk egykori polgármesteréről kapta nevét. Saját iskolánk tanulói mellett több városi középfokú iskola diákjainak elhelyezését is biztosítja. A kollégium vonzáskörzete Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye. Helyrajzilag Nyíregyházán az Árok út 53. szám alatt található.

Inczédy György Szakközépiskola és Szakiskola, Nyíregyháza

Van 2 korszerű, 2001. szeptember óta használható számítógépes termünk, Internet-hozzáférési lehetőséggel, de minden szinten színes TV is található. A földszinten a klubszobában biliárdasztalok és videojátékok állnak a tanulók rendelkezésére. Este szabadprogramok közül választhatnak a diákok. A sportpályánk villanyfényes, van kondicionálótermünk és teniszpályánk is. Népszerű a kispályás football, amiben évek óta kiváló eredményeket érünk el. Táncház, sakkozás és videoklub színesíti a szabadprogramok sorát.

Inczédy György Szakközépiskola és Szakiskola, Nyíregyháza
  • Cím:4400 Nyíregyháza, Árok u. 53.