Hotel Pagony Wellness & Conference ****

• Cím: 4400 Nyíregyháza, Újmajor

Hotel Pagony Wellness & Conference, Nyíregyháza

Nyíregyháza közvetlen szomszédságában, a 4-es főút mellett, tökéletesen nyugodt környezetben az 50 hektáros Újmajori Szabadidőparkban fekszik.A Pagony Panzió 2008-tól 4 csillagos szállodaként működik wellness és konferencia szolgáltatásokkal. A 4-es főút mellett a város közvetlen szomszédságában, tökéletesen nyugodt környezetben az ötven hektáros Újmajori Szabadidőparkban fekszik. Ezen a helyen nevelkedik az ország egyik legjobb sportló ménese, mely több mint hetven lovat számlál.

Hotel Pagony Wellness & Conference, Nyíregyháza

A hotelben 44 szoba 2 ágyas szobákkal, apartmanokkal, exkluzív lakosztályokkal várja vendégeit.

Hotel Pagony Wellness & Conference, Nyíregyháza

Számos lovas és szabadidős szolgáltatásunk mellett kuriózumnak számít az 1000 nm-es játszótér egyedi fából épített várral, játékokkal. Éttermünk és rendezvénysátrunk háromszáz főig kitűnő helyszíne családi és üzleti rendezvényeknek.

• Cím:4400 Nyíregyháza, Újmajor