Hotel Korona ***

Hotel Korona, Nyíregyháza
  • Cím: 4400 Nyíregyháza, Dózsa Gy. út. 1.

Hotel Korona, Nyíregyháza

A belváros szívében található Hotel Korona már több mint 110 éve várja vendégeit. A műemlékké nyílvánított épületet Alpár Ignác tervezte. A patinás külső minőséget garantál a hozzánk látogató vendégek számára.

2008 tavaszától már a kíbővített sétáló utca szerves részeként biztosítjuk a hangulatos pihenést, a John Bull Pub éttermünk teraszán pedig szeretettel várunk minden kedves vendéget!

Hotel Korona, Nyíregyháza

A hotelben 35  légkondícionált, fürdőszobás, színes TV-vel, minibárral, telefonnal, wi-fi internet kapcsolattal felszerelt szobával várjuk vendégeinket.szoba
A belváros szívében található Hotel Korona már több mint 110 éve várja vendégeit. Alpár Ignác tervezte a műemlékké nyílvánított épületet . A patinás külső minőséget garantál a hozzánk látogató vendégek számára.

Szobatípusok és árak:

2 db Egyágyas szoba: 12.800 Ft/ szoba/ éj

31 db Kétágyas szoba: 13.900 Ft/ szoba/ éj

1 db Lakosztály: 17.000 Ft/ szoba/ éj

1 db Családi lakosztály (4 ágyas): 17.000 Ft/ szoba/ éj

Pótágy: 3.000 Ft/ éj

Reggeli: 1.500 Ft/ fő/ éj

Idegenforgalmi adó: 300 Ft/ fő/ éj

Kisállat behozható: 3.000 Ft/ éj

Hétvégi vakáció
3 nap / 2 éjszaka: 19990 Ft / fő*, mely tartalmazza:
- szállás 2 éjszakára (családok esetében elhelyezés háromágyas vagy négyágyas szobában)
- svédasztalos reggeli (2 alkalommal)
- ebéd vagy vacsora 2 alkalommal a John Bull Pub étteremben (a csomagár 2.500 Ft/ fő/ alkalom összegig fedezi az étkezések költségét)
- 1 db belépőjegy a Nyíregyházi Állatparkba
* Gyerekeknek 4 éves korig ingyenes, 4-10 éves korig 50% kedvezmény
Hosszabbítás: 9000 Huf / fő / éj
Akár hétköznap is igénybe vehető!
Fényterápiás pihenés: töltődjön fel a szürke évszakokban!
3 nap / 2 éjszaka: 34490 Ft / fő*, mely tartalmazza:
- svédasztalos reggeli (2 alkalommal)
- 2 alkalom fényterápia kezelés, a nyíregyházi Sensolite Gyógycentrumban igénybe vehető sejtműködést regeneráló polarizáltfény-terápiás rendszer segítségével
- ÁFA, idegenforgalmi adó
Fényterápiás pihenés plussz: töltődjön fel a szürke évszakokban!
3 nap / 2 éjszaka: 35990 Ft / fő*, mely tartalmazza:
Villámnászút
3 nap / 2 éjszaka 41990 Ft, mely tartalmazza:
- szállás 2 fő részére, 2 éjszakára (elhelyezés kétágyas szobában, ahol egy üveg pezsgő várja Önöket)
- svédasztalos reggeli 2 főre (2 alkalommal)
- vacsora a John Bull Pub étteremben 2 alkalommal (a csomagár 2.500 Ft/ fő/ alkalom összegig fedezi az étkezések költségét)
- 2 db napijegy a sóstói park- és élményfürdőbe
- 2 db belépőjegy a Nyíregyházi Állatparkba
Hosszú vakáció
6 nap / 5 éjszaka 49990 Ft / fő*, mely tartalmazza:
- szállás 5 éjszakára (családok esetében elhelyezés háromágyas vagy négyágyas szobában)
- svédasztalos reggeli (5 alkalommal)
- ebéd vagy vacsora 5 alkalommal a John Bull Pub étteremben (a csomagár 2.500 Ft/ fő/ alkalom összegig fedezi az étkezések költségét)
- 1 db belépőjegy a Nyíregyházi Állatparkba
* Gyerekeknek 4 éves korig ingyenes, 4-10 éves korig 50% kedvezmény
Hosszabbítás: 9900 Huf / fő / éj
Ajánlatunk egész évben érvényes!
Hotel Korona, Nyíregyháza
  • Cím:4400 Nyíregyháza, Dózsa Gy. út. 1.