Hotel Centrál

Hotel Centrál, Nyíregyháza
  • Cím: 4400 Nyíregyháza, Nyár u. 2.

Hotel Centrál, Nyíregyháza

Nyíregyháza közelmúltban átépített belvárosának egyik csendes pontján található a modern, háromcsillagos Hotel Centrál és Étterem.

Hotel Centrál, Nyíregyháza

3 tágas lakosztálya mellett 30 kényelmes, fürdőszobás szobájában  telefon, televízió, minibár és teljes klimatizáltság szolgálja a vendégek kényelmét. 3 tágas lakosztálya mellett 30 kényelmes, fürdőszobás szobájában  telefon, televízió, minibár és teljes klimatizáltság szolgálja a vendégek kényelmét.

Hotel Centrál, Nyíregyháza

Az uszodájában úszómedence,  szauna, pezsgőfürdő,  található, amit költségmentesen vehetnek igénybe a hotel lakói. A szálloda hallja ideális hely a baráti beszélgetésekre, üzletemberek részére külön tárgyaló áll rendelkezésre. Saját,  zárt parkoló segíti a biztonságos itt tartózkodást.

Hotel Centrál, Nyíregyháza
  • Cím:4400 Nyíregyháza, Nyár u. 2.