Európa Hotel

Európa Hotel, Nyíregyháza
  • Cím: 4400 Nyíregyháza, Hunyadi u. 2.

Európa Hotel, Nyíregyháza

Nyíregyházán szállodánk 60, túlnyomórészt kétágyas szobával rendelkezik. Minden szobánk színes televízióval, fürdőszobával vagy zuhanyzóval

Európa Hotel, Nyíregyháza

Szállodánk 60, túlnyomórészt kétágyas szobával rendelkezik. Minden szobánk színes TV-vel, fürdőszobával vagy zuhanyzóval, WC-vel és telefonnal felszerelt.

Európa Hotel, Nyíregyháza

Az itt eltöltött idő alatt járműve tökéletes biztonságát zárt garázs, illetve saját, örzött parkoló garantálja. Üzletemberek részére tárgyaló áll rendelkezésre. 150 fős különtermünk alkalmas konferenciák, hangulatos rendezvények lebonyolítására. Kedvelt éttermünk minden nap 22 óráig áll vendégeink rendelkezésére! Exkluziv környezetben fogadja minden kedves vendégét, étlapunkon a klasszikus, fűszeres magyaros konyha ízei éppúgy megtalálhatók, mint az európai konyhák különlegességei, vagy a shéf specialitásai. Ízletes ételeinkhez a világ legjobb borait kínáljuk.

Európa Hotel, Nyíregyháza
  • Cím:4400 Nyíregyháza, Hunyadi u. 2.